Leśna scieżka
Las we mgle

REZERWUJ

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Z przyjemnością opowiemy o Podhalu i Tatrach. Jesteśmy pozytywni i pełni energii. Doradzimy, gdzie warto iść, co koniecznie trzeba zobaczyć, czego powinno się spróbować, a także gdzie można się po prostu dobrze bawić. Znamy najlepsze karczmy z tradycyjnym jedzeniem, ale też ciekawe puby czy urocze kawiarenki. Jako prawdziwi Górale przedstawimy Wam Zakopane o wiele lepiej niż papierowe czy internetowe przewodniki.

Przy okazji możecie też zobaczyć, jak wygląda nasze codzienne, góralskie życie. Poznacie nas samych, naszego kota, zawsze włóczącego się po korytarzach, a także psa, który najchętniej tylko by się bawił. Mamy nadzieję, że będziecie się u nas czuć jak członkowie wielkiej, serdecznej, radosnej rodziny!

Komfortowe apartamenty
Widok z okna na góry

DLA NASZYCH GOŚCI

Oferujemy w pełni wyposażone pokoje, dla dwóch, czterech czy nawet sześciu osób. Udostępniamy piękne apartamenty i studia, dlatego z powodzeniem przyjmujemy rodziny, przyjaciół czy grupy współpracowników. Zapewniamy dodatkowe atrakcje, a także doradzamy, co warto zwiedzić oraz gdzie się wybrać. Goście mogą korzystać z sauny, gier planszowych oraz billarda. Dbamy o to, by nikt się u nas nie nudził. Zawsze gwarantujemy pyszne jedzenie, miłą rozmowę i przyjemną atmosferę.

Nie prowadzimy typowego hotelu czy pensjonatu, zawsze dbamy o prawdziwe rodzinną atmosferęZ tego względu Wiele osób od lat już do nas wraca – nie tylko z tęsknoty za pięknym miejscem, ale też ciepłem i serdecznością. Nasi pensjonariusze nie są dla nas klientami, ale Gośćmi !

Wkładamy całe serce w opiekę nad wszystkimi lokatorami. Odpowiemy na wszystkie prośby czy specjalne zamówienia. U nas zawsze można znaleźć błogą ciszę i wytchnienie, nawet po najbardziej intensywnych górskich wyprawach. Zależy nam na tym, by każdy czuł się jak u siebie w domu.

– trasa busów w stronę Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej;

– 5 min do parku narodowego i Trasy pod Reglami;

– 20 min do Doliny Strążyskiej i 15 min do Doliny Małej Łąki;

 

– 2 min od Sanktuarium na Krzeptówkach;

– 10 min od bacówki z prawdziwymi oscypkami;

– 5 min do sklepu i przystanku komunikacji miejskiej.

Jeśli marzy się Wam prawdziwie górski, zakopiański wypoczynek, dołożymy wszelkich starań, byście byli w pełni zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań –  proszę się z nami kontaktować!

Zapraszamy!

WILLA FRANCISZEK

LOKALIZACJA

Ogromnym atutem naszej willi jest też jej położenie:

WILLA FRANCISZEK

ul. Skibówki 53

34-500 Zakopane

REZERWACJA:

tel: +48 512 110 361

e-mail: willafranciszek.zakopane@gmail.com

 

 

Nasz drugi obiekt:

WILLA HIACYNTA

 

 

ZOBACZ >>

Polityka Prywatności

Rodo

Lokalizacja